Przestrzenie miejskie

Ławki Kemi

Osiedle Avia w Krakowie to nowoczesna przestrzeń, gdzie dominuje ład i wysoka estetyka. Znajdują się tam tereny zielone oraz place zabaw, a także miejsca przeznaczone do wypoczynku, w których postawiono, doskonale prezentujące się, miejskie ławki stalowe (bez oparcia)

Kosze Boston i Ławki Brno

Ławki miejskie Brno oraz kosze na śmieci Boston, dzięki minimalistycznemu designowi, wpisały się w reprezentacyjny charakter otoczenia Paderevianum II, czyli nowego budynku Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tę realizację wyróżnia: oszczędny design, materiały najwyższej jakości oraz funkcjonalne rozwiązania.

Ławki i kosze Tallin

Hotel Ibis w Krakowie to miejsce nowoczesne, ale znajdujące się w pobliżu krakowskich zabytków. Aby uzupełnić inwestycję, należało znaleźć meble miejskie o współczesnym charakterze i oryginalnym designie. Przed hotelem znalazły się ławki żeliwne z oparciem i kosze betonowe z kolekcji Tallin.

Donice Vega

Inwestorom, którzy dobierali małą architekturę do tej inwestycji, zależało na stworzeniu przyjemnego, zielonego otoczenia. Potrzebowali estetycznych i pojemnych donic, które zapewnią swobodny rozwój miejskiej zieleni. W tym celu wybrane zostały betonowe donice miejskie z kolekcji Vega.

Ławki i kosz Intal

Przestrzeń przed budynkiem Senior Residence w Katowicach wymagała wyposażenia w wygodne i funkcjonale meble miejskie. Aby spełnić te wymagania, zastosowano produkty z kolekcji Intal: ławki betonowe z drewnianymi oparciami i miejskie kosze na śmieci, które dodatkowo przyciągają wzrok nowoczesnym designem.

Donice Boston

Ulica 3-go Maja jest jedną z najbardziej reprezentacyjnych ulic w Katowicach. Podczas modernizacji ul. 3-go Maja wzdłuż ulicy ustawiono nową małą architekturę, wśród której znalazły się ławki uliczne i kosze na śmieci z kolekcji Intal, a także donice miejskie (prostokątne oraz kwadratowe) z kolekcji Boston.

Ławki i kosze Savona

Bielski Park Słowackiego został utworzony w historycznym Dolnym Przedmieściu pod koniec XIX wieku. Od dłuższego czasu wyczekiwano jego remontu, który pozwoliłby temu miejscu odzyskać dawny blask. Z pomocą przyszły betonowe ławki parkowe i kosze na śmieci parkowe Savona.

Ławki i kosze Kobe

Do przestrzeni parkowej w Łazach najlepiej nadawały się ławki parkowe oraz betonowe kosze na śmieci z kolekcji Kobe. To uniwersalne produkty, będące połączeniem trwałości (beton gładki) oraz ciepła i elegancji (drewniane dodatki).

Kule Sferis

Do centralnego placu Sokolska Łąka w Katowicach, w którym znalazła się nowoczesna fontanna, doskonale pasowały miejskie kule betonowe z kolekcji Sferis. Ich oryginalny kształt sprawił, że przestrzeń nabrała wyjątkowego charakteru.

Ławki i kosze Vega

Kąpielisko Ruda w Rybniku wyróżnia się m.in. za sprawą palm, które znalazły się w jego centrum. W wyniku rewitalizacji kąpieliska, na jego terenie ustawiono małą architekturę z kolekcji Vega: ławki miejskie (z oparciem i bez oparcia) oraz kosze betonowe.

Siedziska Navan

Włodarze wrocławskiego ZOO postanowili zadbać też o możliwość krótkiego odpoczynku, dlatego na terenie ZOO stanęły, wykonane z betonu odlewniczego, siedziska z kolekcji Navan. Zastosowane miejskie siedziska betonowe są nie tylko trwałe, ale i estetyczne – zachwycają nowoczesnym i śmiałym designem.

ŁAWKI BRNO I KOSZE BOSTON

Ławki miejskie Brno oraz kosze na śmieci Boston, dzięki minimalistycznemu designowi, wpisały się w reprezentacyjny charakter otoczenia Paderevianum II, czyli nowego budynku Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tę realizację wyróżnia: oszczędny design, materiały najwyższej jakości oraz funkcjonalne rozwiązania..

ŁAWKI I KOSZE NAVAN

Niewielki plac przy ulicy Sowińskiego w Katowicach wyposażono w ławki miejskie z oparciem i bez oparcia z kolekcji Navan. Realizację tę uzupełniono praktycznymi, ale też spójnymi estetycznie koszami na śmieci. Podstawowym zastosowanym materiałem jest beton, dzięki czemu produkty z tej serii są odporne na trudne warunki zewnętrzne.

ŁAWKI I KOSZE INTAL

Na wyremontowanym dworcu autobusowym w Libiążu znalazły się ławki bez oparcia oraz kosze na śmieci z kolekcji Intal. Nasze meble miejskie stały się więc częścią ważnej miejskiej rewitalizacji przyjaznej dla mieszkańców miasta.