Inwestorzy i projektanci od ponad 20 lat wybierają meble miejskie producenta Komserwis.

Jesteśmy sprawdzonym partnerem w zakresie projektowania i realizacji małej architektury, a także planowania miejskich przestrzeni. Nasze ławki, kosze na śmieci, donice betonowe i inne meble miejskie można spotkać w całej Polsce. To efekt długoletniej współpracy z inwestorami, instytucjami i projektantami. Dzięki różnorodnej ofercie, składającej się z 24 różnorodnych kolekcji mebli miejskich, kompleksowo wyposażymy każdą inwestycję – nowoczesne osiedle, miejską starówkę oraz inne miejsca, takie jak place zabaw, baseny, obiekty sportowe.

Technologie i Design

Wiemy, że miasto to bardzo wymagająca przestrzeń. Dlatego dbamy o to, aby nasze meble miejskie były:

  • funkcjonalne, trwałe i odporne na uszkodzenia,
  • estetycznie i spójnie zaprojektowane,
  • przyjazne dla użytkowników.

Meble miejskie Komserwis powstają przy współpracy z polskimi designerami, z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań. Ich wysoka jakość to efekt prawidłowo dobranych materiałów, dedykowanych technologii oraz umiejętności projektowania wykorzystującego ich zalety. Klasyczne żeliwo, nowoczesne aluminium, trwały beton, wytrzymała stal, szlachetne drewno – to materiałowe domeny naszych produktów.

Doświadczenie i rozwój

Od 23 lat wspólnie z partnerami Komserwis pozytywnie zmieniamy wizerunek i funkcjonalność przestrzeni publicznych polskich miast i gmin. Nasz rozwój opieramy na doświadczeniu i wiedzy. Stosując sprawdzone technologie i materiały, ciągle poszukujemy nowych rozwiązań. Dzięki temu tworzymy małą architekturę miejską, która spełnia oczekiwania naszych klientów. Rozwój Komserwis doceniają eksperci m.in. z Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Dobrego Wzoru w kategorii „Strefa Publiczna” za kolekcję siedzisk Flow.

Szukasz małej architektury
w nowoczesnym stylu? Sprawdź kolekcję Flow.

Zespół, który pracuje dla Ciebie

Nasza bogata oferta oraz harmonijna współpraca z klientami to zasługa zespołu Komserwis – fachowców, którzy z zaangażowaniem wykonują swoją pracę. Każdy dzień to wykorzystana okazja do poszerzania wiedzy oraz zdobywania nowych umiejętności. Potrzeby klientów to nie tylko same produkty. Rzetelna informacja, pewność dotrzymania terminów, niezmienność warunków umowy to fundamenty partnerstwa i wzajemnego zaufania. Niezmiennie od 23 lat utrzymujemy wysokie standardy produkcji, szanujemy własność intelektualną naszych partnerów i konkurencji oraz przestrzegamy zasady etyki w biznesie.

Nasi projektanci

ANDRZEJ KLISZ

MISJA:
Tworzenie rzeczy funkcjonalnych, estetycznych, o prostej minimalistycznej formie, a tym samym wpływanie na upodobania estetyczne użytkowników przestrzeni publicznych.

PROJEKTY DLA KOMSERWIS:
Kolekcje mebli miejskich: Lido, Flow, Millo, Fin, Hexie.

GŁÓWNE OBSZARY PRACY:
Projektowanie produktu, obiektów wyposażenia przestrzeni publicznej, stoisk targowych, komunikacji wizualnej.

ANETA BOLISĘGA

MISJA:
Obserwacja i odkrywanie potrzeb.

PROJEKTY DLA KOMSERWIS:
Kolekcje: Vega, Navan, Intal, Boston. Savona (samodzielnie), Tallin, Wenecja, Agora, York (pojedyncze produkty, współpraca).

GŁÓWNE OBSZARY PRACY:
Projektowanie wnętrz, projektowanie elementów małej architektury.

MISJA:
Poprawa jakości architektury i małej architektury w miastach i małych miastach.

PROJEKTY DLA KOMSERWIS:
Kolekcje mebli miejskich: Kemi, Retro, Wiedeń.

GŁÓWNE OBSZARY PRACY:
Architektura, rysunek odręczny, nauczyciel akademicki na Wydziale Architektury KAAFM.

DARIUSZ KRONOWSKI

Jadwiga Husarska - Sobina

MISJA:
Projektowanie rozwiązań na lepszą przyszłość.

PROJEKTY DLA KOMSERWIS:
Zestaw ławek Traffic (wraz z zespołem studia projektowego Husarska).

GŁÓWNE OBSZARY PRACY:
Wzornictwo przemysłowe, meble, design thinking i innowacja.

Aleksandra Stefańska

MISJA:
Naprawianie złych przestrzeni.

PROJEKTY DLA KOMSERWIS:
Ławka Letter.

GŁÓWNE OBSZARY PRACY:
Projekty domów, placów zabaw i przestrzeni miejskich.

Zaufali nam

Mostostal
Warszawa

Mostostal to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych firm budowlanych w Polsce. Jej historia sięga aż 1945 roku. Mostostal buduje obiekty w kraju oraz za granicą. Do najbardziej znanych realizacji przedsiębiorstwa należą mosty Siekierkowski oraz Świętokrzyski w Warszawie oraz terminal przeładunkowy w porcie w Gdyni. Firma prowadzi również działalność deweloperską

Organizacje

Stowarzyszenie
Architektury
Krajobrazu

Stowarzyszenie Architektury Krajobrazu powstało w 2004 r. i od tego czasu zajmuje się propagowaniem roli architektury krajobrazu w kształtowaniu przestrzeni publicznej oraz promowaniem zawodu architekta krajobrazu. Do misji i celów Stowarzyszenia należą również działalność edukacyjna, inicjowanie współpracy pomiędzy różnymi środowiskami oraz upowszechnianie dobrych standardów w dziedzinie architektury krajobrazu.

Nagrody i wyróżnienia

Dobry Wzór
2019

Dobry Wzór to najstarszy i najbardziej wiarygodny polski konkurs wzorniczy. Komserwis został wyróżniony w tym prestiżowym konkursie za swoją kolekcję mebli miejskich Flow.

Cieszymy się, że nasze projekty spełniają oczekiwania i zostają nagradzane w tak prestiżowych konkursach.

Produkt roku
2009

Poszukiwanie i inwestowanie w nowe technologie i niebanalne rozwiązania na stałe wpisało się w politykę Komserwis.

Ławka Lyon została nagrodzona tytułem Produkt Roku 2009 w plebiscycie organizowanym przez portal ArchitekturaKrajobrazu.info. Co więcej ławka z tej kolekcji do dziś cieszy się zainteresowaniem klientów.

Wilki Biznesu

„Wilk Biznesu” to nagroda przyznawana przedsiębiorcom zrzeszonym w Chrzanowskiej Izbie Gospodarczej, za długoletnią działalność gospodarczą. Podczas Wielkiej Gali Przedsiębiorczości, która odbyła się 12 stycznia, firma Komserwis została doceniona za 20 lat swojej działalności.

Jak działamy

1

Początek współpracy

Zapytanie ofertowe

Niezależnie od tego czy masz już sprecyzowane potrzeby czy potrzebujesz porady – zadzwoń do nas, napisz lub po prostu zostaw swój kontakt. Doradca Komserwis skontaktuje się z Tobą, by porozmawiać o meblach miejskich pasujących do Twojej inwestycji.
2

Przesłanie oferty

Indywidualnie dopasowane rozwiązania

Po otrzymaniu potrzebnych informacji, przygotujemy dla ciebie indywidualną ofertę. Dzięki niej poznasz cenę wybranych produktów, koszt transportu, możliwy termin realizacji, formę płatności oraz inne warunki współpracy.
3

Realizacja zamówienia

Sprawnie
i terminowo

Przeanalizowałeś ofertę? Czas na złożenie zamówienia. Nasi konsultanci potwierdzą termin realizacji i zadbają o to, by wybrana przez ciebie mała architektura dotarła bez opóźnień pod wskazany adres.
4

Płatność

Przejrzyste rozliczenie

Płatność odbywa się wg przejrzystego schematu. Produkcję twoich mebli rozpoczynamy niezwłocznie po otrzymaniu zaliczki (proforma). Pozostałą kwotę zapłacisz później, w ustalonych terminach
5

Transport
i montaż

Bezpiecznie
i na czas

Zapewniamy terminowy transport towaru z dodatkową możliwością rozładunku – o warunki pytaj doradców Komserwis. Montaż naszych produktów jest prosty i łatwo go wykonać. Dla pewności dołączamy szczegółowe instrukcje montażu.