Materiały i kolorystyka

Powierzchnia betonu piaskowanego harmonizuje się z otoczeniem oraz znakomicie współgra z innymi materiałami stosowanymi w małej architekturze.

To materiał, który gwarantuje trwałość mebli miejskich, a jednocześnie pozwala na tworzenie eleganckich produktów do reprezentacyjnych przestrzeni.

Stawiamy na gatunki drewna egzotycznego, które są odporne na warunki atmosferyczne, a jednocześnie mają ciekawą strukturę.

To idealny materiał do produkcji małej architektury, pod warunkiem, że zostanie odpowiednio przygotowany. Zadbamy o to!

Estetyczny wygląd, możliwości obróbcze i właściwości wytrzymałościowe sprawiają, że to materiał do zadań specjalnych. Dowodem na to jest stalowa ławka Letter.

W naszych produktach stosujemy elementy ze stali nierdzewnej w całości bezbarwne i malowane proszkowo. Dzięki temu meble miejskie Komserwis są odporne na korozję.

Detale w małej architekturze, pozwalają na osiągnięcie wielkich efektów. Dowodem na to są elementy wykonywane z trwałego i dającego wiele możliwości aluminium.

Żeliwo to materiał ponadczasowy. Jest wytrzymały, odporny na korozję, a do tego pozwala na tworzenie dużych serii powtarzalnych elementów.

To materiał elastyczny, a jednocześnie odporny na trudne warunki zewnętrzne. Pozwala na uzyskanie estetycznych powierzchni: słupów ogłoszeniowych, tablic oraz ławek.