Stojaki rowerowe

Filtry
Materiał
Rodzaj
Ilość miejsc parkingowych

Współczesne miasta to miejsca przyjazne rowerzystom. Dlatego projektując ulice, parki czy osiedla, nie może w nich zabraknąć bezpiecznych i funkcjonalnych stojaków rowerowych. Miejskie stojaki rowerowe Komserwis powstają z myślą o potrzebach miłośników dwóch kółek. Proponowane przez nas stojaki do rowerów to połączenie wysokiej funkcjonalności oraz niezwykłej trwałości. Udostępniamy naszym klientom produkty, które można użytkować przez wiele lat. Nasze stojaki rowerowe to modele najwyższej jakości, doskonale pasujące zarówno do nowoczesnych osiedli, jak i do centrów miast.

Oferujemy parkingi na rowery wyprodukowane z różnych materiałów, jak stal nierdzewna lub lakierowana, a także modele z elementami wykonanymi z betonu malowanego lub piaskowanego. Nasze stojaki rowerowe to zarówno nowoczesny design, jak i klasyczne rozwiązania, a także uniwersalne konstrukcje, które doskonale pasują do przestrzeni o zróżnicowanym charakterze. Szeroka gama stojaków pozwala na precyzyjne dobranie modeli, które spełnią nawet najwyższe wymagania.

  • Miejskie stojaki na rowery Komserwis pozwalają na ustawienie do 5 rowerów jednocześnie. Odpowiednio przygotowane miejsca parkingowe gwarantują stabilną pozycję jednośladu.
  • Nasze parkingi rowerowe pokazują jak połączyć praktyczną stronę małej architektury z oryginalnym designem. Wybierz model pasujący do Twojej przestrzeni.