Mała architektura

Ławki i stoły

Wspólna przestrzeń dla wszystkich mieszkańców

Siedziska i krzesła

Krzesła miejskie przyjazne dla mieszkańców

Leżaki i przysiadki

Miasto dla młodzieży
i seniorów

Ławki
i siedziska smart
w mieście przyszłości

Kosze na śmieci

Ekologiczne i czyste parki miejskie

Donice

Właściwa pielęgnacja zieleni w mieście

Stojaki rowerowe

Z myślą o komforcie rowerzystów

Słupki

Wyznaczamy strefy dla pieszych

Mała architektura
dla ekologicznego
miasta

Kraty pod drzewa

Z myślą o zieleni miejskiej

Tablice i gabloty

Informacje w centrach miast

Słupy ogłoszeniowe

Trwałe i niezawodne informatory

Mała architektura Komserwis, to niezwykłe bogactwo kolekcji, produktów i rozwiązań. Gwarantujemy, że w ramach naszych kolekcji mebli miejskich znajdą Państwo właściwe rozwiązania dla swojej inwestycji. Projektujemy i wykonujemy ławki miejskie i parkowe, uliczne kosze na śmieci, donice na kwiaty, stojaki rowerowe, słupki parkingowe, bariery ochronne, kraty pod drzewa, tablice informacyjne, gabloty oraz słupy ogłoszeniowe, z pomocą których stworzą Państwo funkcjonalną i przyjazną dla mieszkańców miejską przestrzeń.

Aby ułatwić Państwu poruszanie się po naszej ofercie, podzieliliśmy nasze produkty na dziewięć przejrzystych kategorii. W ramach każdej z nich znaleźć można wiele produktów małej architektury, dopasowanych do różnego rodzaju przestrzeni. Każdy produkt posiada opis prezentujący dane techniczne, materiały wykorzystane do produkcji oraz dostępną kolorystykę.

  • Ławki i stoły – niezbędne do stworzenia wygodnej i komfortowej przestrzeni w parku, miejskim centrum czy na osiedlu mieszkaniowym.
  • Kosze na śmieci – pomogą w zachowania czystości i porządku. Praktyczne w użytkowaniu i opróżnianiu.
  • Donice miejskie – z nimi każda inwestycja rozkwitnie pięknymi kwiatami, a przestrzeń stanie się bardziej przyjazna.
  • Stojaki rowerowe – zaprojektowane zgodnie z najnowszymi standardami. Umożliwiają oparcie i łatwe przypięcie roweru za koło lub ramę.
  • Słupki miejskie, bariery – niezastąpione przy wyznaczaniu stref dla pieszych, miejsc parkingowych i zapewnianiu bezpieczeństwa.
  • Kraty pod drzewa – gwarancja ochrony dla korzeni drzew. Zaprojektowane tak, aby umożliwić dostęp wody i zapewnić swobodny rozwój rośliny.
  • Tablice, gabloty, słupy ogłoszeniowe – niezbędny element małej architektury w centrach miast, a także przy urzędach, instytucjach i innych placówkach.

Nasze meble miejskie to szeroki wybór wzorów i zastosowanych materiałów. Z ich pomocą kompleksowo wyposażysz swoją inwestycję. Zachęcamy do wybrania jednej z powyższych kategorii i odkrycia niezwykłego świata małej architektury Komserwis.