Tablice i gabloty

Filtry
Powierzchnia ekspozycyjna

Sukces odbioru informacji zależy od formy przekazu. Dzięki połączeniu nowoczesnego designu z klasycznymi wzorami, tablice ogłoszeniowe zewnętrzne Komserwis nie tylko podniosą walory estetyczne Twojej inwestycji, ale sprawą, że trudno będzie oderwać od nich wzrok. Proponujemy szeroki asortyment tablic wykonanych w zróżnicowanej stylistyce oraz z użyciem różnych materiałów. Dzięki temu możesz precyzyjnie dobrać produkty, których naprawdę potrzebujesz i które spełniają Twoje oczekiwania. Oferujemy tablice ogłoszeniowe stalowe, które doskonale pasują zarówno do nowoczesnych inwestycji, jak i do klasycznych przestrzeni. Każdy model został tak zaprojektowany, żeby w przejrzysty sposób przekazywać informacje, a jednocześnie podkreślać charakter Twojej inwestycji.

Gabloty informacyjne aluminiowe Komserwis to praktyczne rozwiązanie dla urzędów i instytucji oraz innych placówek, którym zależy na skutecznym przekazie informacji. Oryginalny design naszych gablot wolnostojących przyciąga wzrok i uwagę, a zarazem pozytywnie wpływa na estetykę otoczenia. Szeroka gama modeli o zróżnicowanym designie sprawia, że nasze gabloty ogłoszeniowe aluminiowe mogą być wykorzystywane zarówno w nowoczesnych inwestycjach, jak i umieszczane w zabytkowych przestrzeniach, nie dominując jednak nad ich tożsamością. Proponujemy gabloty w różnych rozmiarach, z daszkami i bez takich konstrukcji, z eleganckimi, ciekawymi zdobieniami oraz charakteryzujące się oszczędnymi formami. Wszystkie je łączy jedno: doskonale sprawdzają się w miejskiej przestrzeni. Dzięki gablotom Komserwis przekazywanie informacji jest nie tylko łatwe, ale również bardzo estetyczne i wygodne.

  • Sprawdź nasze tablice informacyjne zewnętrzne w klasycznym stylu idealne do osiedli, parków i starówek (np. Agora, York). W nowoczesnych przestrzeniach sprawdzą się tablice ogłoszeniowe Boston i Kemi.
  • Gabloty wolnostojące zewnętrzne Komserwis tworzymy z myślą o różnorodnych przestrzeniach. Znajdziesz tu coś dla nowoczesnych miast i osiedli (Boston, Kemi), a także miejsc o klasycznej zabudowie (Agora, York).
  • Aby otrzymać więcej informacji na temat tablic lub gablot, już teraz skontaktuj się z naszym doradcą.