Słupki uliczne

Filtry
Materiał
Wysokość

Producent Komserwis wierzy, że piękno wspólnej przestrzeni zależy od najmniejszych elementów małej architektury, takich jak betonowe słupki miejskie i łańcuchy. Sprawdź nasze wzory oraz realizacje i przekonaj się o tym sam. Nasze betonowe słupki drogowe to niezwykle szeroka gama produktów, wykonanych z różnych materiałów oraz o zróżnicowanym designie, co pozwala łatwo dobrać odpowiedni model do konkretnych potrzeb i do charakteru przestrzeni. Oferowane tutaj słupki parkingowe (producent Komserwis) to wyjątkowe połączenie wysokiej trwałości i dużej elegancji.

Proponujemy również łańcuchy o różnej grubości, bardzo trwałe, doskonałe do łączenia słupków, zarówno stalowych, jak i betonowych, wykonane ze stali, o zróżnicowanej kolorystyce, zabezpieczone przed działaniem zmiennych warunków atmosferycznych.

  • Stalowe słupki uliczne i łańcuchy wykonujemy z kilku różnych materiałów, odpowiednio zabezpieczonych przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych.
  • Słupki miejskie Komserwis to mnogość form, kształtów i rozmiarów – znajdziesz u nas zarówno słupki parkingowe betonowe, jak i słupki uliczne ozdobne oraz słupki odgradzające.