Ławki i Stoły

Filtry
Materiał
Rodzaj

Miejskie parki i skwery to miejsca, w których nawiązujemy znajomości, spotykamy się z bliskimi, odpoczywamy. Dlatego projektując ławki miejskie w Komserwis, dbamy zarówno o ich atrakcyjny wygląd, jak i wygodę oraz funkcjonalność. U nas znajdziesz nie tylko niebanalne podejście do projektowania, niezwykłą funkcjonalność połączoną z wysoką estetyką, ale również jakość, która sprawia, że możemy być dumni z naszych produktów. Bez względu na to, czy wykonujemy ławki uliczne, ogrodowe czy dedykowane starówkom, zawsze dbamy o każdy, nawet najdrobniejszy detal produktów Komserwis.

Stosujemy autorskie rozwiązania konstrukcyjne, które sprawiają, że nasze ławki z betonu, z elementami drewnianymi, z nierdzewnej stali lub z innego materiału, zawsze charakteryzują się dużą ergonomią, wytrzymałością i funkcjonalnością. Parkowe ławki betonowe Komserwis, a także wszystkie inne, bez względu czy o nowoczesnym, czy o klasycznym designie, zawsze charakteryzują się praktyczną, wytrzymałą konstrukcją. W Komserwis używamy zawsze materiałów najwyższej jakości, co sprawia, że takie produkty jak ławka (beton, stal nierdzewna, żeliwo, drewno i inne) mogą być użytkowane przez wiele lat bez konieczności ich wymiany. Na przykład ławka betonowa jest bardzo wytrzymała, może łatwo zyskać oryginalny kształt, a do tego jest elegancka. Ławka i beton to bardzo praktyczne połączenie, o wielu zaletach, ale nie jedyne, jakie znajdziesz w naszej ofercie.

  • Szukasz ławki do nowoczesnego otoczenia lub galerii handlowej? Sprawdź nasze produkty jak np. wyróżnione w konkursach betonowe ławki uliczne z kolekcji Intal oraz Vega, a także metalowa ławka z oparciem Boston.
  • Urządzasz park lub starówkę? Wybierz miejskie ławki betonowe w klasycznym stylu, jak Savona, które zagościły m.in. w historycznym parku w Bielsku-Białej.
  • Potrzebujesz porady w kwestii doboru produktu do planowanej inwestycji? Skontaktuj się z konsultantem Komserwis.