Kosze na śmieci

Filtry
Materiał
Rodzaj
Pojemność

Piękna wspólna przestrzeń to przede wszystkim czysta przestrzeń! Betonowe kosze parkowe Komserwis to estetyczne elementy małej architektury, które zachęcają do zachowania czystości oraz umożliwiają sprawną obsługę. Jednak to nie wszystkie zalety naszych koszy. Komserwis stawia przede wszystkim na wysoką jakość swoich produktów, dlatego nasze kosze betonowe oraz metalowe (z drewnianymi dodatkami) to połączenie oryginalnego designu, nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych i bogatej kolorystyki. Dodatkowo miejskie  kosze charakteryzują się wysoką trwałością oraz łatwością opróżniania, co znacznie ułatwia pracę służbom komunalnym.

W naszym szerokim asortymencie znaleźć można zarówno parkowe kosze na śmieci w klasycznej, jak i nowoczesnej stylistyce. Dzięki temu można łatwo dostosować modele do charakteru przestrzeni, w jakiej zostaną umieszczone. Miejskie Kosze na śmieci wykonywane przez producenta Komserwis doskonale łączą się również z innymi elementami małej architektury, co pozwala skomponować przestrzeń spójną stylistycznie i jednocześnie funkcjonalną. Nasze kosze to ukoronowanie twojej inwestycji.

  • Drewno i beton? A może elegancka stal? Nie potrafisz wybrać jednego materiału? Przejrzyj nasze produkty, jak np. metalowe kosze na śmieci Boston i betonowy kosz na śmieci Wiedeń, które dają ci szerokie możliwości wyboru.
  • Nowoczesne uliczne kosze na śmieci Komserwis zadowolą zarówno osoby stawiające na design (np. Intal i Vega), jak i trwałość oraz funkcjonalność (np. Brno i Savona). Oferujemy kosze stalowe na słupku oraz z daszkiem lub bez daszka.
  • Służymy pomocą w kwestii doboru właściwego kosza na śmieci do planowanej inwestycji. Nasi konsultanci czekają na Twój telefon. Zadzwoń teraz!