Bariery

Każda przestrzeń wymaga ustalonych granic. Bariery Komserwis pokazują jak wytyczać je w piękny sposób. Proponujemy bariery, za pomocą których można łatwo zabezpieczyć tereny zielone, odgrodzić strefy przeznaczone dla pieszych od stref ruchu pojazdów i od zieleni, jak również skutecznie ograniczyć wstęp do wydzielonych przestrzeni. Poza atrakcyjnym designem, bariery wyróżnia trwałość i odporność na uszkodzenia oraz korozję, co gwarantuje długie użytkowanie produktów Komserwis.

Nasze bariery ochronne posiadają ciekawy, niebanalny design, doskonale pasują zarówno do klasycznej, jak i nowoczesnej architektury. To sprawia, że można je z powodzeniem wykorzystywać na starówkach, w zabytkowych centrach miast, a także w przestrzeni otoczonej nowoczesnymi biurowcami i innymi budynkami. We wszystkich tych miejscach barierki ochronne Komserwis nie tylko znakomicie komponują się z charakterem i estetyką przestrzeni, ale również są niezwykle funkcjonalne i łatwe w transporcie. Nasze barierki to harmonijne kształty, które nie tylko wzbogacą każdą inwestycje, ale również podniosą jej walory estetyczne, skutecznie przy tym organizując przestrzeń.

  • Gwarancją wytrzymałości barier miejskich Komserwis jest zastosowanie nowoczesnych technologii oraz materiałów zapewniających trwałość barierek.
  • Bariery ochronne Komserwis to produkty o klasycznych kształtach, które możesz uzupełnić o inne elementy z naszych kolekcji, takie jak słupki oraz betonowe meble miejskie.